Exkluzivní bydlení v centru Prahy

Rezidence QUADRIO splňuje požadavky současného životního stylu evropských velkoměst a přináší výjimečnou moderní architekturu do jedinečné lokality historického centra Prahy. Bytový dům vyrůstá v sousedství nového komerčního objektu a kromě zázemí obchodů a služeb nabídne také prostor pro volný čas a odpočinek. Atraktivní poloha a skvělá dopravní dostupnost tvoří exkluzivní kombinaci odpovídající současným nárokům na bydlení a životní styl.

Autorem komplexu a interiérů je renomovaný ateliér Cigler Marani Architects. Snaha o přirozené splynutí moderního komplexu se zástavbou chráněné zóny UNESCO se projevila na citlivém přístupu k jednotlivým architektonickým detailům i víceúčelovosti komplexu, reagující na historický kontext místa a jeho potřeby.

V centru dění

Důmyslný prostor pro život

Multifunkční komplex QUADRIO propojuje nabídku špičkových kanceláří, nákupní galerie a rezidenčního domu se zázemím pro odpočinek a volný čas v samém centru Prahy. Docházková vzdálenost všech centrálních pražských čtvrtí, skvělé dopravní spojení a vlastní podzemní garáže představují jednu z největších předností tohoto projektu.

Nákupní galerie, propojená s obchodním domem My na Národní třídě, zastřeší až 70 obchodních jednotek s pestrou škálou značkového zboží a služeb. Díky nově vzniklému náměstí s bohatou zelení nabídne také posezení v zahradních restauracích a kavárnách.

Další informacezobrazíte scrollováním stránky